B43508A9127M62
MFR.Part #
B43508A9127M62
JLCPCB Part #
C1605483
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
120uF 22mm 30mm 400V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS