B43508A5687M80
MFR.Part #
B43508A5687M80
JLCPCB Part #
C1614192
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
35mm 450V 55mm 680uF ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS