B43508A5477M60
MFR.Part #
B43508A5477M60
JLCPCB Part #
C1612269
Package
Plugin,D30xL55mm
Description
30mm 450V 470uF 55mm ±20% 插件,D30xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS