B43508A5397M000
MFR.Part #
B43508A5397M000
JLCPCB Part #
C1612097
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1.74A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 390uF 450V 450mΩ 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS