B43508A5337M062
MFR.Part #
B43508A5337M062
JLCPCB Part #
C1611359
Package
Plugin,D25xL55mm
Description
25mm 330uF 450V 55mm ±20% 插件,D25xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS