B43508A5277M80
MFR.Part #
B43508A5277M80
JLCPCB Part #
C1610166
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
25mm 270uF 450V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS