B43508A5227M87
MFR.Part #
B43508A5227M87
JLCPCB Part #
C1609508
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
220uF 22mm 450V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS