B43508A5227M80
MFR.Part #
B43508A5227M80
JLCPCB Part #
C1609064
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
220uF 22mm 450V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS