B43508A5157M62
MFR.Part #
B43508A5157M62
JLCPCB Part #
C1606944
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
150uF 22mm 40mm 450V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS