B43508A5157M60
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43508A5157M60
JLCPCB Part #
C1606947
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
150uF 22mm 40mm 450V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS