B43508A5107M7
MFR.Part #
B43508A5107M7
JLCPCB Part #
C1604612
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
100uF 22mm 30mm 450V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS