B43508A5107M000
MFR.Part #
B43508A5107M000
JLCPCB Part #
C1581959
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.23Ω@100Hz 100uF 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 670mA@100Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS