B43508A2827M82
MFR.Part #
B43508A2827M82
JLCPCB Part #
C1608200
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
200V 22mm 50mm 820uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS