B43508A2397M60
MFR.Part #
B43508A2397M60
JLCPCB Part #
C1602731
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
200V 22mm 30mm 390uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS