B43508A2228M62
MFR.Part #
B43508A2228M62
JLCPCB Part #
C1621712
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
200V 2200uF 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS