B43508A2228M007
MFR.Part #
B43508A2228M007
JLCPCB Part #
C1612199
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.89A@100Hz 200V 2200uF 3000hrs@105℃ 35mm 45mm 75mΩ ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS