B43508A2108M87
MFR.Part #
B43508A2108M87
JLCPCB Part #
C1608905
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
1000uF 200V 25mm 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS