B43505G2477M82
MFR.Part #
B43505G2477M82
JLCPCB Part #
C1607270
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
200V 30mm 30mm 470uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS