B43505E2687M62
MFR.Part #
B43505E2687M62
JLCPCB Part #
C1607900
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
200V 30mm 40mm 680uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS