B43505E2337M87
MFR.Part #
B43505E2337M87
JLCPCB Part #
C1603541
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
200V 22mm 330uF 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS