B43505E2227M60
MFR.Part #
B43505E2227M60
JLCPCB Part #
C1602072
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
200V 220uF 22mm 30mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS