B43505E2158M87
MFR.Part #
B43505E2158M87
JLCPCB Part #
C1612646
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
1500uF 200V 35mm 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS