B43505C9157M87
MFR.Part #
B43505C9157M87
JLCPCB Part #
C1611027
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
150uF 30mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS