B43505C5227M87
MFR.Part #
B43505C5227M87
JLCPCB Part #
C1612778
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
220uF 35mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS