B43505C5157M60
MFR.Part #
B43505C5157M60
JLCPCB Part #
C1611592
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
150uF 30mm 35mm 450V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS