B43505C5107M67
MFR.Part #
B43505C5107M67
JLCPCB Part #
C1610654
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
100uF 30mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS