B43505A9477M87
MFR.Part #
B43505A9477M87
JLCPCB Part #
C1613971
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
35mm 400V 470uF 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS