B43505A9397M60
MFR.Part #
B43505A9397M60
JLCPCB Part #
C1611764
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
35mm 390uF 400V 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS