B43505A9227M000
MFR.Part #
B43505A9227M000
JLCPCB Part #
C3723537
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3A@100Hz 10mm 220uF 30mm 400V 400mΩ@100Hz 40mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS