B43505A9157M67
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43505A9157M67
JLCPCB Part #
C1604439
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
150uF 25mm 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS