B43505A9107M87
MFR.Part #
B43505A9107M87
JLCPCB Part #
C1607656
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
100uF 25mm 30mm 400V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS