B43505A5397M000
MFR.Part #
B43505A5397M000
JLCPCB Part #
C5950189
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2A@100Hz 350mΩ@100Hz 35mm 390uF 450V 5000hrs@105℃ 50mm ±20% Plugin,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS