B43505A5227M62
MFR.Part #
B43505A5227M62
JLCPCB Part #
C1609791
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
220uF 30mm 450V 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS