B43505A5227M000
MFR.Part #
B43505A5227M000
JLCPCB Part #
C6128848
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3A@100Hz 10mm 220uF 30mm 450V 45mm 5000hrs@105℃ 620mΩ@100Hz ±20% Plugin,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS