B43505A5107M87
MFR.Part #
B43505A5107M87
JLCPCB Part #
C1631962
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
100uF 22mm 450V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS