B43505A2687M87
MFR.Part #
B43505A2687M87
JLCPCB Part #
C1608208
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
250V 30mm 45mm 680uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS