B43504H2687M62
MFR.Part #
B43504H2687M62
JLCPCB Part #
C1607102
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
200V 30mm 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS