B43504F2228M60
MFR.Part #
B43504F2228M60
JLCPCB Part #
C1611832
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
200V 2200uF 35mm 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS