B43504E2827M82
MFR.Part #
B43504E2827M82
JLCPCB Part #
C1612937
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
200V 25mm 45mm 820uF ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS