B43504E2567M62
MFR.Part #
B43504E2567M62
JLCPCB Part #
C1604784
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
200V 25mm 35mm 560uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS