B43504E2477M60
MFR.Part #
B43504E2477M60
JLCPCB Part #
C1625574
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
200V 22mm 35mm 470uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS