B43504E2397M87
MFR.Part #
B43504E2397M87
JLCPCB Part #
C1605349
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
200V 22mm 30mm 390uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS