B43504D2827M60
MFR.Part #
B43504D2827M60
JLCPCB Part #
C1609117
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
250V 30mm 40mm 820uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS