B43504D2337M87
MFR.Part #
B43504D2337M87
JLCPCB Part #
C1604601
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
22mm 250V 330uF 35mm ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS