B43504C2337M82
MFR.Part #
B43504C2337M82
JLCPCB Part #
C1605244
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
250V 25mm 30mm 330uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS