B43504C2108M60
MFR.Part #
B43504C2108M60
JLCPCB Part #
C1611864
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
1000uF 250V 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS