B43504B9107M82
MFR.Part #
B43504B9107M82
JLCPCB Part #
C1604331
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
100uF 25mm 25mm 400V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS