B43504B2128M87
MFR.Part #
B43504B2128M87
JLCPCB Part #
C1615693
Package
Plugin,D30xL55mm
Description
1200uF 250V 30mm 55mm ±20% 插件,D30xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS