B43504A9687M62
MFR.Part #
B43504A9687M62
JLCPCB Part #
C1613649
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
35mm 400V 55mm 680uF ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS