B43504A9687M000
MFR.Part #
B43504A9687M000
JLCPCB Part #
C1584324
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 130mΩ@100Hz 2.55A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 55mm 680uF ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS